Bizden Haberler
 
 
"USTALIĞINI KONUŞTUR" YARIŞMASI SONA ERDİ.

GF Hakan Plastik USTALIĞINI KONUŞTUR Yarışması sona erdi. İşte Kazananlar! 1.Yasin BATUK 2.Tahsin ÇOLAK 3.Şahali Orun Tesisat Gf Hakan Plastik olarak, hediye kazanan ustalarımızı tebrik ediyor, yarışmaya katılarak katkı veren ustalarımıza ve takipçilerimize teşekkür ediyoruz. Bir başka yarışmada görüşmek üzere. Detaylı bilgi için https://www.facebook.com/hakanplastik facebook sayfamızı ziyaret edin. devamı »GF HAKAN PLASTİK AQUA THERM MOSKOVA FUARI' NDA YERİNİ ALDI.

GF Hakan Plastik, Moskova Aquatherm Fuarı' nda gördüğü yoğun ilgiden memnun ayrıldı. devamı »GF HAKAN PLASTİK İTALYA MCE 2016 FUARI' NDA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞTU.

GF Hakan Plastik 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında İtalya’ nın Milano kentinde düzenlenecek olan MCE 2016 Fuarı’ nda yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu. devamı »GF HAKAN PLASTİK A.Ş. FUTBOL TAKIMI FİNALE İLERLİYOR

GF Hakan Plastik A.Ş. Futbol takımı “ Dostluk ve Sevgi” Sloganı ile Nisan 2014 tarihinde kuruldu. İlk maçta rakibini 3-2 yenerek “Başarı” ‘yı da sloganları arasına aldı. “ Dostluk, Sevgi ve Başarı” ile maçlara devam eden GF Hakan Plastik A.Ş. Futbol takımımızı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz. devamı »GF HAKAN PLASTİK AQUA THERM MOSKOVA FUARINDAYDI.

04-07 Şubat 2014' de Moskova Aqua-Therm Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat Fuarına katıldık. Alt Yapı, Üst Yapı ve Tarımsal Ürün Gruplarının tanıtıldığı fuarda, Silenta Premium ve Silenta 3A Sessiz Atık Su Boru Sistemleri, Duramax Alt Yapı Koruge Boruları fuarın ilgi odağı oldu. devamı »1 - 2