Kurumsal
 
 
Hakkımızda

Georg Fischer 1802 yılında kurulmuş İsviçre merkezli bir firmadır. 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir: Boru sistemleri (GF Piping Systems), Otomotiv (GF Automotiv) ve Makine çözümleri (GF Machining Solutions).  32 ülkede 45 üretim tesisine sahip GF, boru sistemleri alanında plastik ve metalden yapılmış boru sistemleri konusunda dünyadaki lider kuruluşlardan biridir.

GF Piping Systems (GFPS), su ve gazın sanayi, kamu hizmetleri ve yapı teknolojisi içinde güvenli bir şekilde taşınması için sistem çözümleri ve yüksek kaliteli bileşenler üretmektedir. 3 ana gruba sahip GFPS, üst yapı, alt yapı ve endüstriyel alana yönelik olarak 60.000’den fazla ürün sunmaktadır.  
http://www.georgfischer.com/content/gf/com/en.html

 

2013 yılında GFPS, Hakan Plastik’i satın almıştır. Türkiye’nin en önemli plastik boru ve ek parça üreticileri arasında yer alan Hakan Plastik, dünyada bu işin uzmanı olan marka ile güçlerini birleştirerek değişim için önemli bir adım atmıştır.  

§ GF HAKAN PLASTiK HAKKINDA1965 yılında kurulan Hakan Plastik, Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firma olarak büyük başarılara imza atmış, kuruluşundan beri gelişime ve değişime verdiği önemi ürün ve hizmetlerine de yansıtmıştır.

GF HAKAN PLASTiK
 markası ile plastik boru sektöründe üst yapı, altyapı plastik boru ve ek
parçaları ve tarımsal sulama ürünleri üretilmektedir. 


 

Factory
Çerkezköy ve Şanlıurfa'da kurulu 2 üretim tesisinde 200 bin ton üretim kapasitesine sahiptir.

GF Hakan Plastik bünyesinde 2 fabrika, 7 satış bölgesi ve Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde toplam 730 kişilik bir ekip bulunuyor.  

Türkiye'nin En Büyük 500 Kuruluşu arasında yer alan GF Hakan Plastik İstanbul Sanayi Odası verilerine göre Türkiye'nin en büyük  500 sanayi kuruluşundan biridir.


 

Factory